Čas na serveru 22:28:18

Martin Mainer
Břečťan

Id: 323304

Břečťan

  •  / Břečťan / Martin Mainer
  •  / Břečťan / Martin Mainer

akryl/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno na zadní straně, autorsky popsáno, rámováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

zobrazeno: 10108x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 55