Čas na serveru 04:26:57

Martin Salcman
Sedící akt

Id: 84901

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Martin Salcman

olej/plátno, rozměr 60 x 53 cm, značeno vlevo dole Salcman, datováno 56, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1508x

Vyvolávací cena: