Čas na serveru 15:18:27

Matthäus Seutter
Království České

Id: 308821

Království České

  •  / Království České / Matthäus Seutter

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 50 x 58 cm, neznačeno, lokálně znečištěný papír, popsáno v ploše, v minulosti přeloženo, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1949x

Vyvolávací cena:

14 200