Čas na serveru 06:03:24

Matthäus Seutter
Království České

Id: 308821

Království České

  •  / Království České / Matthäus Seutter

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 50 x 58 cm, neznačeno, lokálně znečištěný papír, popsáno v ploše, v minulosti přeloženo, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 593x

Vyvolávací cena:

4 400

2021,07-1,12,19,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu