Čas na serveru 03:44:38

Matthäus Seutter
Vévodství Slezské

Id: 308829

Vévodství Slezské

  •  / Vévodství Slezské / Matthäus Seutter

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr listu 52 x 60 cm, neznačeno, popsáno v ploše, zaskleno, rámováno, list pod sklem mírně posunut

zobrazeno: 1261x

Vyvolávací cena:

10 001