Čas na serveru 05:11:35

Maurice Estéve
Lyrická abstrakce

Id: 434116

Lyrická abstrakce

  •  / Lyrická abstrakce / Maurice Estéve

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 70 x 57 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1823x

Vyvolávací cena:

19 000

Příhozy: 48