Čas na serveru 00:02:39

Maurice Fievet
Na moři

Id: 254724

Na moři

  •  / Na moři / Maurice Fievet
  •  / Na moři / Maurice Fievet
  •  / Na moři / Maurice Fievet

malba/plátno/lepenka, rozměr viditelný 40 x 69 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2401x

Vyvolávací cena:

5 533