Čas na serveru 06:24:43

Maurice Molinetti
Rozkvetlý sad

Id: 124614

Rozkvetlý sad

  •  / Rozkvetlý sad / Maurice Molinetti

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4385x

Vyvolávací cena:

7 000