Čas na serveru 21:47:15

Max Brüning
Dívka v modrém

Id: 267719

Dívka v modrém

  •  / Dívka v modrém / Max Brüning

grafická technika/papír, rozměr listu cca 47 x 26 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1726x

Vyvolávací cena:
700

8 000