Čas na serveru 09:31:36

Max Ernst
Oiseaux

Id: 25801

Oiseaux

  •  / Oiseaux / Max Ernst
  •  / Oiseaux / Max Ernst
  •  / Oiseaux / Max Ernst

litografie/papír, velikost listu 33,5 x 60,5, signováno v kameni vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1812x

Vyvolávací cena: