Čas na serveru 17:36:06

Max Ernst
Smrt stromu

Id: 1745

Smrt stromu

  •  / Smrt stromu / Max Ernst
  •  / Smrt stromu / Max Ernst
  •  / Smrt stromu / Max Ernst
  •  / Smrt stromu / Max Ernst

litografie z italské edice č. 557/1099, rozměr ve výřezu 26,5 x 34 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2310x

Vyvolávací cena:

3 400