Čas na serveru 15:33:28

Max Flashar
Se služebnou

Id: 232715

Se služebnou

  •  / Se služebnou / Max Flashar

kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1131x

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

10.3.2020, 19:42:00

12.2.2020 8:13 2 200 Kč