Čas na serveru 08:36:21

Max Horb
Pierot

Id: 290706

Pierot

  •  / Pierot / Max Horb
  •  / Pierot / Max Horb
  •  / Pierot / Max Horb

olej/dřevo, rozměr 33,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, poškozený rám

zobrazeno: 18834x

Vyvolávací cena:

135 000

Příhozy: 79