Čas na serveru 14:57:55

Max Jensen
Moře

Id: 2169

Moře

  •  / Moře / Max Jensen
  •  / Moře / Max Jensen
  •  / Moře / Max Jensen

tempera/papír, rozměr ve výřezu 26 x 43 c, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

zobrazeno: 2305x

Vyvolávací cena:
2 200

2 300