Čas na serveru 04:32:35

Max Liebermann
Přístaviště

Id: 326403

Přístaviště

  •  / Přístaviště / Max Liebermann

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 26 x 41 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu, obraz se prodává bez odborného posouzení, provenience významná pražská sbírka

zobrazeno: 4756x

Vyvolávací cena:

31 000