Čas na serveru 07:29:11

Max Ostrý
Snopy

Id: 86601

Snopy

  •  / Snopy / Max Ostrý
  •  / Snopy / Max Ostrý
  •  / Snopy / Max Ostrý

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, oděrky na malbě, poškozený rám

zobrazeno: 1472x

Vyvolávací cena: