Čas na serveru 05:29:07

Max Švabinský
Autoportrét

Id: 14516

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole č. 25/40, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 6566x

Vyvolávací cena:
500

4 600