Čas na serveru 04:20:21

Max Švabinský
Červnové poledne

Id: 1003

Červnové poledne

  •  / Červnové poledne / Max Švabinský

dřevoryt, rozměr ve výřezu 70 x 48 cm, signováno vlevo dole monogramem MŠ, datováno 1941, paspartováno, zaskleno, postříbřený rám je značně oloupaný

zobrazeno: 3780x

Vyvolávací cena:
1 800

12 000