Čas na serveru 22:23:41

Max Švabinský
Červnové poledne

Id: 387402

Červnové poledne

  •  / Červnové poledne / Max Švabinský

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 73,5 x 49,5 cm, značeno v tisku vlevo dole, vpravo dole značeno tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1944x

Vyvolávací cena:

10 500