Čas na serveru 15:19:51

Max Švabinský
Chodská Madona

Id: 137206

Chodská Madona

  •  / Chodská Madona / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr tisku 29 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, věnování vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2323x

Vyvolávací cena:

5 509