Čas na serveru 23:00:31

Max Švabinský
Dáma s paraplíčkem

Id: 24304

Dáma s paraplíčkem

  •  / Dáma s paraplíčkem / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole v tisku monogram, datováno 58, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2474x

Vyvolávací cena:
1 100