Čas na serveru 23:57:38

Max Švabinský
Dívka s ratolestí

Id: 1397

Dívka s ratolestí

  •  / Dívka s ratolestí / Max Švabinský

litografie/papír, č. 100/150, velikost tisku 49 x 36,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3216x

Vyvolávací cena:
900

2 900