Čas na serveru 14:51:52

Max Švabinský
Dívka s tygrem

Id: 1766

Dívka s tygrem

  •  / Dívka s tygrem / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr listu 47,5 x 39 cm, signováno vpravo dole tužkou, věnování, zaskleno, rámováno, prasklé sklo, původní stav, originální název litografie je "Arkádie"

zobrazeno: 5216x

Vyvolávací cena:
1 400

6 601