Čas na serveru 05:55:27

Max Švabinský
Duha

Id: 1127

Duha

  •  / Duha / Max Švabinský
  •  / Duha / Max Švabinský
  •  / Duha / Max Švabinský

litografie, rozměr 43 x 51 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2657x

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

11.6.2014, 22:06:00

9.6.2014 21:15 1 100 Kč