Čas na serveru 23:08:55

Max Švabinský
Duha

Id: 38502

Duha

  •  / Duha / Max Švabinský
  •  / Duha / Max Švabinský
  •  / Duha / Max Švabinský
  •  / Duha / Max Švabinský

litografie/papír, velikost tisku 31,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, věnování, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2280x

Vyvolávací cena:

2 900