Čas na serveru 21:41:43

Max Švabinský
Duha

Id: 130416

Duha

  •  / Duha / Max Švabinský
  •  / Duha / Max Švabinský
  •  / Duha / Max Švabinský
  •  / Duha / Max Švabinský
  •  / Duha / Max Švabinský

litografie/papír, velikost tisku 43 x 52 cm, signováno vpravo dole, list v horní i spodní části poškozen, poškození nezasahuje do litografie, volně loženo

zobrazeno: 3612x

Vyvolávací cena:

1 200