Čas na serveru 21:58:12

Max Švabinský
Duha (velká)

Id: 373

Duha (velká)

  •  / Duha (velká) / Max Švabinský

litografie, rozměr ve výřezu 43 x 51 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, drobné poškození od vlhka v pravé dolní části

zobrazeno: 3681x

Vyvolávací cena:
1 100

3 800