Čas na serveru 01:09:31

Max Švabinský
Hlavička dívky

Id: 451503

Hlavička dívky

  •  / Hlavička dívky / Max Švabinský

kresba tužkou/papír, rozměr 19 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 947x

Vyvolávací cena:

17 500