Čas na serveru 07:22:56

Max Švabinský
Konvolut dvou kusů

Id: 110007

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Max Švabinský

1) Déšť v parku, litografie/papír, velikost tisku 23,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, 2) Diana, dřevoryt/papír, velikost tisku 26 x 19 cm, signováno vpravo dole; vše paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1686x

Vyvolávací cena:

3 100