Čas na serveru 23:26:52

Max Švabinský
Konvolut dvou kusů

Id: 112712

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Max Švabinský

litografie/papír, 1) Babí léto, velikost tisku 18,5 x 13 cm, 2) Labe, velikost tisku 19 x 13 cm, vše autorsky signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozené rámy

zobrazeno: 1819x

Vyvolávací cena: