Čas na serveru 17:47:16

Max Švabinský
Konvolut pěti litografií

Id: 395701

Konvolut pěti litografií

  •  / Konvolut pěti litografií / Max Švabinský

konvolut pěti litografií, rozměr každého díla ve výřezu cca 19 x 15 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1399x

Vyvolávací cena: