Čas na serveru 03:38:04

Max Švabinský
Konvolut tří kusů I.

Id: 1132

Konvolut tří kusů I.

  •  / Konvolut tří kusů I. / Max Švabinský

Akt, perokresba, velikost listu 51,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, oděrky na rámu, pravá strana listu odtržena; Akt, kresba, rozměr ve výřezu 56 x 38 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, nezaskleno, oděrky na rámu, papír zmačkaný, ve spodní části proděravěný; Studie, kresba, rozměr ve výřezu 56 x 38 cm, paspartováno, rámováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír poškozen

zobrazeno: 1985x

Vyvolávací cena:

12.6.2014, 20:15:00

9.6.2014 21:17 3 000 Kč