Čas na serveru 16:54:46

Max Švabinský
Kytice

Id: 316403

Kytice

  •  / Kytice / Max Švabinský
  •  / Kytice / Max Švabinský
  •  / Kytice / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1908x

Vyvolávací cena:

12 000