Čas na serveru 10:21:05

Max Švabinský
Kytice

Id: 82307

Kytice

  •  / Kytice / Max Švabinský
  •  / Kytice / Max Švabinský
  •  / Kytice / Max Švabinský
  •  / Kytice / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 83/100, volně loženo s papírovou paspartou, původní stav

zobrazeno: 2521x

Vyvolávací cena:
500