Čas na serveru 14:38:34

Max Švabinský
Labe

Id: 101006

Labe

  •  / Labe / Max Švabinský
  •  / Labe / Max Švabinský
  •  / Labe / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, pod sklem znečištěno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4587x

Vyvolávací cena:
400

700