Čas na serveru 12:07:41

Max Švabinský
Max Švabinský

Id: 35403

Max Švabinský

  •  / Max Švabinský / Max Švabinský

litografie/papír, velikost tisku 16 x 12 cm, signováno vpravo dole tužkou, v kameni monogram s datací 61, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2401x

Vyvolávací cena:
500

1 100