Čas na serveru 21:51:20

Max Švabinský
Mikoláš Aleš

Id: 34702

Mikoláš Aleš

  •  / Mikoláš Aleš / Max Švabinský

litografie/papír, velikost tisku 33 x 28 cm, signováno vpravo dole, uprostřed dole Mánes svým členům, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1969x

Vyvolávací cena:

1 700