Čas na serveru 03:07:19

Max Švabinský
Motýl

Id: 9601

Motýl

  •  / Motýl / Max Švabinský
  •  / Motýl / Max Švabinský
  •  / Motýl / Max Švabinský
  •  / Motýl / Max Švabinský

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 2/7/44, paspartováno, nerámováno, volně loženo, věnování na zadní straně

zobrazeno: 3679x

Vyvolávací cena:

12 000