Čas na serveru 08:37:29

Max Švabinský
Motýlci

Id: 243705

Motýlci

  •  / Motýlci / Max Švabinský
  •  / Motýlci / Max Švabinský
  •  / Motýlci / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr tisku cca 19 x 13 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, nerámováno, volně loženo, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 9061x

Vyvolávací cena:
500

12 500

Příhozy: 62