Čas na serveru 04:47:17

Max Švabinský
Na horách

Id: 60605

Na horách

  •  / Na horách / Max Švabinský
  •  / Na horách / Max Švabinský
  •  / Na horách / Max Švabinský

kresba/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 7 cm, signováno vpravo dole, datováno 2.1.1946, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2372x

Vyvolávací cena:
500

4 300