Čas na serveru 10:45:58

Max Švabinský
Na horách

Id: 60605

Na horách

  •  / Na horách / Max Švabinský
  •  / Na horách / Max Švabinský
  •  / Na horách / Max Švabinský

kresba/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 7 cm, signováno vpravo dole, datováno 2.1.1946, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2644x

Vyvolávací cena:
500

4 300