Čas na serveru 21:37:36

Max Švabinský
Obilný lán

Id: 342901

Obilný lán

  •  / Obilný lán / Max Švabinský

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 9444x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 69