Čas na serveru 18:22:09

Max Švabinský
Odpočívající dívka

Id: 419407

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 32, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1259x

Vyvolávací cena:

4 600