Čas na serveru 22:40:57

Max Švabinský
Pieta

Id: 270116

Pieta

  •  / Pieta / Max Švabinský
  •  / Pieta / Max Švabinský
  •  / Pieta / Max Švabinský
  •  / Pieta / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 46,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po

zobrazeno: 4318x

Vyvolávací cena:

23 000