Čas na serveru 08:22:39

Max Švabinský
Pieta

Id: 270116

Pieta

  •  / Pieta / Max Švabinský
  •  / Pieta / Max Švabinský
  •  / Pieta / Max Švabinský
  •  / Pieta / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 46,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po

zobrazeno: 4265x

Vyvolávací cena:

23 000