Čas na serveru 08:20:59

Max Švabinský
Podzim

Id: 243706

Podzim

  •  / Podzim / Max Švabinský
  •  / Podzim / Max Švabinský
  •  / Podzim / Max Švabinský

lept/papír, rozměr tisku 17,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 3138x

Vyvolávací cena:
500