Čas na serveru 23:26:09

Max Švabinský
Portrét

Id: 182808

Portrét

  •  / Portrét / Max Švabinský
  •  / Portrét / Max Švabinský
  •  / Portrét / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1097x

Vyvolávací cena:
500

600