Čas na serveru 19:20:50

Max Švabinský
Rajský prales

Id: 345401

Rajský prales

  •  / Rajský prales / Max Švabinský

olej/karton, rozměr viditelný 21 x 29 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, dobový rám, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 3729x

Vyvolávací cena:

34 000