Čas na serveru 03:19:53

Max Švabinský
Sedící muž

Id: 986

Sedící muž

  •  / Sedící muž / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28 cm, signováno vpravo dole tužkou MŠvabinský, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2837x

Vyvolávací cena:

1 700