Čas na serveru 21:26:54

Max Švabinský
Sedící stařenka

Id: 13402

Sedící stařenka

  •  / Sedící stařenka / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, tužkou, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír lokálně pomačkán, původní stav

zobrazeno: 5480x

Vyvolávací cena:
1 200