Čas na serveru 15:22:31

Max Švabinský
Splynutí duší

Id: 1647

Splynutí duší

  •  / Splynutí duší / Max Švabinský

heliografie/papír, rozměr tisku 42 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, lehce zvlněný papír, původní stav

zobrazeno: 5160x

Vyvolávací cena:
2 900

2 900

4.12.2014, 21:35:00

4.12.2014 21:32 2 900 Kč