Čas na serveru 22:13:15

Max Švabinský
Srpnové poledne

Id: 341903

Srpnové poledne

  •  / Srpnové poledne / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, list lokálně znečištěn, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 26763x

Vyvolávací cena:
2 800

17 500