Čas na serveru 21:51:32

Max Švabinský
Srpnové poledne

Id: 35104

Srpnové poledne

  •  / Srpnové poledne / Max Švabinský

litografie/papír, vlastnoruční tisk, velikost tisku 44 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 4671x

Vyvolávací cena:

11 000